KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16606013
nr 1660 6013
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 33x67 cm, yttermått inklusive ram: 49x83 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2024
kl 19:23:37
24/11 22:22:12
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg